Üye Girişi
E-posta
Şifre
Giriş Yap
SepetimKapat X
Sepetiniz boş. Alışverişinize devam etmek için, sepetinize ürün ekleyiniz.

Çok Amaçli Rende

5.0195
Özel Fiyat
49.90
22.61
Ürün Tükendi
Açıklama
Hızlı bir süsleme yapmak için fındık mı rendelemeniz gerek? Çok amaçlı rende, küçük miktardaki fındık veya Parmesan peynirin rendelenmesi için kullan küçük bir mutfak aletidir. Buharı üstün pankeklerini taze rendelenmiş fındık ile veya bir fincan sıcak kapuçinoyu rendelenmiş çikolata ile servis edin.

Rendenizi uygun rendeleme için kullanın:
Fındık, ceviz, badem, küçük hindistan cevizi, çikolata, Parmesan peyniri, Kuru ekmek kırıntıları, bayır turbu
Rahatlıkla rendeleme işleminizi gerçekleştirin ve zor işi rendenin dişlerine bırakın. Rende iki hazneye sahip, bu sayede fındık ve cevizi veya fındık ve çikolatayı aynı anda rendeleyebiliriniz. Yaratıcı olun ve süsleme ile yemeklerinizi daha lezzetli hale getirin!

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Fındık rendesinin aksine, çok amaçlı rendeyi hazırladığınız yemekleri servis etmeden hemen önce üzerine fındık parçacıkları veya çikolata parçacıkları ile süslemek için kullanabilirsiniz. Ayrıca bu mutfak gerecini, lezzetli makarnalarınızda kullanacağınız Parmesan peyniri veya yumuşak peynirleri rendelemek için kullanabilirsiniz.
Rendenin altında bulunan kapak ile yiyeceklerinizi kullandıktan sonra saklayabilirsiniz. Bu şekilde fındıklarınız birkaç gün rendeniz içinde kalabilir ve mutfak tezgâhının üzerinde hiçbir dağınıklılık bırakmazsınız.

KULLANIM

Çok amaçlı rendeyi, kilitleme halkasını sola döndürerek açın ve üst kısmını çıkarın.
Kullanacağız fındık, badem gibi gıdaları döner hazneye doldurun (yaklaşık olarak her iki haznesi aynı miktar alır). Aletin üst kısmını geri takın ve çok amaçlı rendenin kilitleme halkasını sağa döndürerek duruncaya kadar sıkılaştırın.
- Fındıklarınızı yuvarlak tepe kısmını saat yönünde, sağa doğru döndürerek rendeleyin.
- Rendenizi kullanmadığınız zamanlarda, her zaman kilitleme halkasını solda bırakın. (Açık)
- Çok amaçlı rendeyi kullanarak cevizlerinizi, fındıklarınızı veya çikolatayı çaba sarf harcamadan öğütün.

BAKIM VE MALZEME

Temizleme
İlk kullanımda, kullanmadan önce çok amaçlı rendenizi yıkayın. Sıcak su ile veya bulaşık makinesinde bütün parçalarını yıkayabilirsiniz.

Malzeme
Rende gıda sağlığı ve kalitesini sağlayan ABS plastikten yapılmıştır.
Kesici parçalar paslanmaz çelikten yapılmıştır.
Ürün Kodu
ST150022

Teslimat
Siparişleriniz 1 ile 5 iş günü içinde, Aras Kargo ile gönderilir. Kargo ücreti kdv dahil sabit 7 TL'dir.
Taksit
Tüm Kredi Kartlarına 9 Taksit Avantajı Birevbirmutfak'ta.
Kapıda Ödeme
Yurt içi tüm bölgelerde kapıda ödeme seçeneğimiz vardır. Kapıda ödeme hizmet bedeli tüm alışverişleriniz için sabit 4 TL 'dir
Ücretsiz Kargo
150 TL üzeri alışverişlerinize kargo bedavadır. Birevbirmutfak'ta yapacağınız alışverişleriniz sözleşme koşullarımız çerçevesinde %100 iade ve değişim garantilidir.
İade
Birevbirmutfak'ta satın aldığınız ürünlerden memnun kalmazsanız koşulsuz olarak 15 gün içinde iade edebilirsiniz. Ayrıca kırık çıkan ürünleri, kargonuzdan teslim almayarak, ücretsiz yenilemelerini gerçekleştirebilirsiniz.
Yukarı Çık